DEM-302S-BXU/10

SFP modulis su 1 1000Base-BX prievadu, skirtu vienamodžiui optiniam kabeliui, maitinimas 3.3 V (iki 2 km), WDM (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)
Kur įsigyti

Aprašymas

Dvikrypčiai Gigabit SFP optiniai moduliai DEM-302S-BXD ir DEM-302S-BXU – tai optiniai moduliai, skirti jungti į tinklo įrenginių SFP prievadus su tikslu priimti ir perduoti duomenis optiniais kabeliais. Optiniai moduliai yra kompaktiški, užtikrina greitą ir patikimą duomenų perdavimą dideliais atstumais, o taip pat diegimo lankstumą, būtiną šiuolaikiniams optinių skaidulų tinklams.

Patikimas duomenų perdavimas

Optiniai moduliai DEM-302S-BXD ir DEM-302S-BXU duomenų priėimui ir perdavimui viena optine skaidula naudoja dviejų skirtingų ilgių bangas. Šie optiniai moduliai naudojami poromis. Viename gale modulis naudoja vieną bangos ilgį duomenų perdavimui, kitą  - duomenų priėmimui. Kitame gale kitas optinis modulis veikia atvirkščiai.

Standartų atitikimas

Šie optiniai moduliai prisijungimui prie optinių skaidulų naudoja standartinę simpleksinę jungtį (LC jungiklis). Optiniai moduliai atitinka gamybos standartus ir užtikrina suderinamumą su D-Link Gigabit komutatorių modeliais. „Karšto pakeitimo“ funkcijos palaikymas leidžia SFP optinius modulius prijungti arba išjungti nenutraukiant viso įrenginio maitinimo.

Tvirtas korpusas

Optiniai moduliai DEM-302S-BXD ir DEM-302S-BXU turi tvirtą metalinį SFP (Small Form Pluggable) korpusą, kuris didina įrenginių patikimumą bei ilgina naudojimo laiką.

Bendros charakteristikos

Standartas:

  • IEEE 802.3z 1000BASE-BX-U

Bangos ilgis:

  • Tx: 1310 nm
  • Rx: 1550 nm

Jungtis:

  • Simpleksinė LC jungtis

Kabelio tipas:

  • Vienamodis optinis 9/125 um kabelis

Duomenų perdavimo atstumas:

  • Iki 2 km

Galios diapazonas:

  • Perdavimo: nuo -3 iki -10 dBm
  • Priėmimo: nuo -3 iki -21 dBm

Optinio imtuvo jautrumas:

  • -21 dBm

Galios biudžetas:

  • Minimalus: 11 dB
  • Maksimalus: 18 dB

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 3.3 V
  • Naudojama srovė: 300 mA

Šilumos išskyrimas:

  • 1.78 kJ/h

Vidutinis darbo laikas be gedimų:

  • 213322 val.

Išmatavimai:

  • 13.4 x 56.6 x 8.5 mm

Svoris:

  • 21 g

Temperatūra:

  • Darbo: 0º ÷ 70º C
  • Saugojimo: -40º ÷ 85º C

Drėgmė:

  • Darbo aplinkos: 10% ÷ 90%
  • Saugojimo aplinkos: 5% ÷ 95%

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DEM-302S-BXU/10
Vaizdas iš priekio

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite