Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkto galimybės:
Modulis Mini GBIC su 1 1000BASE-LX prievadu vienamodžiui optiniam kabeliui, maitinimas 3,3V (iki 10km), WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
Aprašymas:
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |